O nas

Sylwia i Michał – autorzy MATMA NA LUZIE

Nazywamy się Sylwia i Michał. Jesteśmy autorami metody nauki „Na Luzie”, inżynierami, korepetytorami matematyki i fizyki, a także pasjonatami nowoczesnych technologii. Naszym celem jest pokazanie Ci, że matematyka jest git i spoko. A Ty możesz uczyć się jej samodzielnie. Na pełnym Luzie.

Narodziny naszego pomysłu MATMA NA LUZIE

Średnie wyniki z matematyki

46%

Średnie wyniki innych przedmiotów

57%

Przez wiele lat pomagaliśmy dzieciom zrozumieć nauki ścisłe, udzielając korepetycji z matematyki i fizyki. Przygotowywaliśmy ich do egzaminu ósmoklasisty (matematyka obowiązuje na nim od roku szkolnego 2018/2019), a wcześniej do egzaminu gimnazjalnego czy sprawdzianu szóstoklasisty. Podczas pracy z uczniami zauważyliśmy, z jak wieloma trudnościami mierzą się oni w szkole: podręczniki są niezrozumiałe i przestarzałe, a wiedza wydaje się całkowicie nieprzydatna i oderwana od rzeczywistości. Skutek? Dzieci rozumieją piąte przez dziesiąte, klepią definicje na pamięć i zapominają o nich od razu po klasówce. Wyniki, jakie osiągają na egzaminach z matematyki, są nawet o 15% niższe w porównaniu z pozostałymi przedmiotami.

Dlatego po 10 latach uczenia, w 2020 roku założyliśmy EduTechnologies i od tamtej pory we współpracy z wieloma nauczycielami tworzymy innowacyjne produkty, dzięki którym możemy dotrzeć do każdego ucznia w Polsce.

Piszą o nas i naszych produktach na blogach

„Jeśli szukacie nietuzinkowych materiałów dla swojego dziecka czy uczniów do samodzielnej nauki matematyki, z przekonaniem mogę Wam polecić „Matmę na luzie”. Moi uczniowie już ją przetestowali”.

TIKowy Belfer, zobacz pełny artykuł

„Tak jak książki z matematyki, tak i te są równie fajnie opracowane, napisane bardzo przystępnym, prostym językiem, z fajnym drukiem, który połączony z odręcznymi, kolorowymi notatkami i rysunkami daje genialne połączenie! Do złudzenia przypominają zapiski ucznia w zeszycie. Aż przypomniały mi się moje czasy szkolne i moje zeszyty. Ja uwielbiałam tak chemię jak i fizykę”.

Kreatywnie w domu, zobacz pełny artykuł o FIZYCE i CHEMII NA LUZIE dla klas 7-8

„Te książki nie są zwykłe ich potencjał tkwi w połączeniu z technologią, dzięki której przenosimy się w rozszerzoną rzeczywistość. Animacje 3d , filmik w prostej zrozumiałej dla dziecka formule przekazują najważniejsze informacje. A nauka staje się przyjemnością. Maja już od miesiąca testuje te książki i bardzo poleca! Na stronie dostępne są książki do matematyki od 4 klasy podstawówki, możecie też zakupić pakiety fizyka, chemia i matematyka. Takie książki zdecydowanie powinny być wprowadzone w szkole!”.

Anna, dwa_plus_trzy, zobacz pełny wpis

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII

facebook instagram pinterest tiktok twitter youtube linkedin